ЦСКА се завърна на победния път

rsz_cska_slavia

ЦСКА постигна минимална победа с 1:0 при символичното гостуване на Славия на стадион „Васил Левски“ в мач от 14-ия кръг на Първа лига. Единственият гол в срещата бе дело на Милчо Ангелов в 52-та минута.

rsz_slavia_cska_3

Така футболният клуб ЦСКА се завърна на победния път. В предишните два мача отборът допусна поражения от тимовете на Локомотив Пловдив и Лудогорец.

ЦСКА можеше да поведе още в 7-та минута. Станислав Манолев се пребори за една топка с Абуд, след което центрира в наказателното поле на Славия. Там Виана технично продължи към Симао, който стреля, но Георги Петков спаси.

Руи Педро получи контузия и беше сменен принудително в 17-та минута от Милчо Ангелов.

Борислав Балджийски отправи хубав далечен удар в 33-та минута, но Китанов се намеси решаващо и изби в корнер.